rzszpilzno@interia.pl   14 672 21 41

Komórka wsparcia psychologiczno-pedagogicznego

TY JESTEŚ WAŻNY!

Jeśli myślisz, że Twoje problemy są większe, niż Ty sam. Jeśli chcesz, żeby ktoś Ci doradził, dorzucił kilka punktów do planu, który właśnie tworzysz. Jeśli potrzebujesz się wygadać albo zadać głośno pytania, których nie możesz już dłużej w sobie dusić. Jeśli masz poczucie, że nikt Cię nie rozumie, albo że inni rozumieją znacznie mniej, niż powinni. Jeśli nosisz maskę i musisz na chwilę ją zdjąć…

Są chwile, kiedy powinieneś się zatrzymać i pomyśleć tylko o sobie. Skupić się na tym, co Cię boli i z czym zmagasz się już od dłuższego czasu. Albo gdy nagle wszystko wali Ci się na głowę. Przyjmij dłoń, którą do Ciebie wyciągamy. Dyskretnie i zawsze na Twoich zasadach. TY decydujesz, o czym będziemy mówić i ile chcesz nam zdradzić. My chcemy Cię wysłuchać. Potem razem zdecydujemy, co dalej.

Pamiętaj! Są wokół Ciebie ludzie, dla których jesteś ważny.

Rodzice, nie jesteście sami!

Dla Waszych dzieci zawsze mamy czas. Dla Was również nam go nie zabraknie. Zawsze wtedy, gdy myślisz, że młodzież jest z innej planety, pokażemy, że można na nią dolecieć całkiem wygodnie. Zawsze wtedy, gdy widzisz, że Twoje dziecko mierzy się z problemem, który zdaje się za duży na jego młodzieńcze ramiona. Zawsze wtedy, gdy kłopoty wychowawcze sprawiają, że nie jest Wam łatwo być rodziną. Zawsze wtedy, gdy szkoła jest dla Twojego syna bądź Twojej córki doświadczeniem za trudnym.

Zajrzyj do nas i powiedz, jak możemy pomóc. My powiemy, co możemy dla Ciebie zrobić.

Komórka wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w składzie:
• Dyrektor Szkoły
• Psycholog
• Pedagog szkolny
• Wychowawcy
zaprasza na poważną rozmowę albo pogawędkę o ważnych sprawach.

Spotkania według załączonego harmonogramu

Zapraszamy!

harmonogram spotkań w roku szkolnym 2020/2021